01 Eylül 2014 Pazartesi
Oguzhan AYNURAL 2014 FİBA Dünya Basketbol Şampiyonasına Kısa Bir Bakış

SEKTÖRLER
+ Büyüt | + Küçült

Gold Avcılar Mağazası % 88'e varan indirimlerle açııyor

Gold Teknoloji Marketleri’nin Türkiye genelindeki 47’nci, Avrupa Yakası’ndaki 5’inci mağazası Avcılar’da açılıyor. 12 Ekim 2013 Cumartesi günü saat sabah 8’de hizmete girecek olan mağazada, açılış gününe özel yüzde 88’e varan indirimler yapılacak. Büyük ilgi görmesi beklenen açılışa yaklaşık 10 bin kişinin katılacağı tahmin ediliyor.

 1991 yılından bu yana ‘Hesaplı Teknoloji’nin adresi olarak teknoloji ürünlerini en uygun fiyat ve en avantajlı ödeme koşullarıyla sunan Gold Teknoloji Marketleri’nin yeni mağazası İstanbul Avcılar’da açılıyor. Büyük ilgi görmesi beklenen açılışa yaklaşık 10 bin kişinin katılacağı tahmin ediliyor.

 

12 Ekim 2013 Cumartesi günü saat sabah 8’de, yüzde 88’e varan indirimlerle hizmete girecek mağaza, Gold Teknoloji Marketleri’nin Türkiye genelindeki 47’nci, Avrupa Yakası’ndaki 5’inci mağazası olma özelliğini taşıyor. 2 bin metrekarelik kapalı alana yayılan, teknik servis biriminin de bulunduğu üç katlı mağazada bilgisayar, telefon, ev elektroniği, fotoğraf ve kamera gibi farklı kategorilerde 5 binden fazla ürün çeşidi sunuluyor. 

 

Avcılar E-5 Karayolu üzerinde yer alan mağaza, Gold Teknoloji Marketleri’nde gerçekleşen tüm benzersiz indirim kampanyalarını diğer mağazalarıyla eş zamanlı olarak sunacak. Gold, yıl sonuna kadar mağaza sayısını 60’a çıkarmayı hedefliyor.

 


(Gizli kalacak)

ÖNE ÇIKANLAR KÖŞE YAZILARI
YAZARLARIMIZ
Celal
TOPRAK
Lale
ÖZEN
Esra
EREN
Umut
ORAN
Sim
ASLANOĞLU
Ceyda
Saygıner
FALAY
Pınar
YEŞİLGÖK
Oguzhan
AYNURAL

GazeteEkonomi.com © 2012-2013

Tüm Hakları Saklıdır.