grandpashabet giriş bahiscom giriş deneme bonusu veren siteler casinositeleri.co cappadocia tours
gaziantep arçelik kayseri evden eve nakliyat firmaları istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat
Elite World
Arnica
DOLAR 32,5163 % -0.1
EURO 34,7959 % -0.22
STERLIN 40,4743 % -0.12
FRANG 35,5896 % -0.31
ALTIN 2.440,50 % 0,43
BITCOIN 65.160,01 -2.487
reklam
Turkiye - Türkiye Kupası
20:30
Trabzonspor Trabzonspor
20:30
Vavacars Karagümrük Vavacars Karagümrük
İngiltere - Premier Lig
21:45
Wolverhampton Wanderers FC Wolverhampton Wanderers FC
21:45
Bournemouth Bournemouth
22:00
Manchester United FC Manchester United FC
22:00
Sheffield United Sheffield United
22:00
Crystal Palace FC Crystal Palace FC
22:00
Newcastle United FC Newcastle United FC
22:00
Everton FC Everton FC
22:00
Liverpool Liverpool
Fransa - Ligue 1
20:00
Lorient Lorient
20:00
Paris St. Germain Paris St. Germain
22:00
Marsilya Marsilya
22:00
OGC Nice OGC Nice
22:00
Monaco Monaco
22:00
Lille OSC Lille OSC
Hollanda - Eredivisie
19:45
FC Twente Enschede FC Twente Enschede
19:45
Almere City FC Almere City FC
22:00
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
22:00
Excelsior Rotterdam Excelsior Rotterdam
Belçika - Pro Lig
21:30
Club Brugge Club Brugge
21:30
KRC Genk KRC Genk
21:30
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
21:30
Cercle Brugge Cercle Brugge
Rusya - Premier Lig
16:00
FC Orenburg FC Orenburg
1 : 2
FK Dinamo Moscow FK Dinamo Moscow
18:15
FC Pari Nizhny Novgorod FC Pari Nizhny Novgorod
0 : 0
FK Lokomotiv Moskova FK Lokomotiv Moskova
20:30
FK Zenit St Petersburg FK Zenit St Petersburg
20:30
FK Rubin Kazan FK Rubin Kazan
20:30
FK Krasnodar FK Krasnodar
20:30
FC Baltika Kaliningrad FC Baltika Kaliningrad
İtalya - Coppa Italia
22:00
Atalanta BC Atalanta BC
22:00
ACF Fiorentina ACF Fiorentina
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores
01:00
Caracas FC Caracas FC
1 : 1
CA Rosario Central CA Rosario Central
01:00
Estudiantes de La Plata Estudiantes de La Plata
0 : 1
Gremio FB Porto Alegrense RS Gremio FB Porto Alegrense RS
03:00
Atletico Mineiro MG Atletico Mineiro MG
3 : 2
Penarol URU Penarol URU
03:00
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
1 : 0
CA San Lorenzo Almagro CA San Lorenzo Almagro
03:30
Colo Colo Colo Colo
0 : 0
Alianza Lima Alianza Lima
05:00
CD Junior FC CD Junior FC
1 : 1
LDU Quito LDU Quito
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Kupası
12:00
Central Coast Mariners Central Coast Mariners
3 : 0
FC Abdysh-Ata FC Abdysh-Ata
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Şampiyonlar Ligi
13:00
Yokohama F Marinos Yokohama F Marinos
3 : 2
Ulsan Hyundai FC Ulsan Hyundai FC
Turnuvalar (Kulüpler) - CONCACAF Şampiyonlar Ligi
05:15
CF America CF America
1 : 1
CF Pachucha CF Pachucha
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana
01:00
Deportes Union La Calera Deportes Union La Calera
0 : 0
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
03:00
Deportivo Garcilaso Deportivo Garcilaso
1 : 1
Cuiaba EC MT Cuiaba EC MT
03:00
Sportivo Trinidense Sportivo Trinidense
2 : 0
CA Nacional Potosi CA Nacional Potosi
03:30
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
1 : 0
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
05:00
Alianza FC Valledupar Alianza FC Valledupar
1 : 3
CD Universidad Catolica del Ecuador CD Universidad Catolica del Ecuador
İngiltere - Championship
21:45
Coventry City Coventry City
21:45
Hull City Hull City
İngiltere - Ulusal Lig
21:00
Solihull Moors Solihull Moors
21:00
FC Halifax Town FC Halifax Town
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
19:00
Levante Las Planas FC Levante Las Planas FC
19:00
FC Barcelona FC Barcelona
Almanya - 3. Lig
20:00
1. FC Saarbrucken 1. FC Saarbrucken
20:00
Rot Weiss Essen Rot Weiss Essen
Fransa - Lig 1, Bayanlar
19:30
Paris Saint-Germain FC Paris Saint-Germain FC
19:30
Paris FC Paris FC
19:30
Dijon FCO Dijon FCO
19:30
Stade De Reims Stade De Reims
19:30
Le Havre AC Le Havre AC
19:30
FC Fleury FC Fleury
19:30
Olympique Lyon Olympique Lyon
19:30
Ea Guingamp Ea Guingamp
19:30
Montpellier HSC Montpellier HSC
19:30
As Saint Etienne As Saint Etienne
19:30
LOSC Lille LOSC Lille
19:30
Girondins Bordeaux Girondins Bordeaux
Portekiz - İkinci Lig
22:15
Avs Futebol Sad Avs Futebol Sad
22:15
FC Porto B FC Porto B
Rusya - 1. Liga
12:00
FC SKA-Khabarovsk FC SKA-Khabarovsk
2 : 1
Rodina Moscow Rodina Moscow
16:00
FC Tyumen FC Tyumen
1 : 1
Chernomorets Novorossijsk Chernomorets Novorossijsk
17:00
FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz
2 : 0
PFC Kuban Krasnodar PFC Kuban Krasnodar
17:00
FC Volgar Astrakhan FC Volgar Astrakhan
1 : 1
Torpedo Moskova Torpedo Moskova
17:30
FK Akron Tolyatti FK Akron Tolyatti
0 : 0
Leningradets Leningradets
18:00
FC Neftekhimik Nizhnekamsk FC Neftekhimik Nizhnekamsk
1 : 1
FC Shinnik Yaroslavl FC Shinnik Yaroslavl
18:00
Sokol Saratov Sokol Saratov
0 : 2
FC Yenisey Krasnoyarsk FC Yenisey Krasnoyarsk
19:00
FK Khimki FK Khimki
19:00
FC Kamaz Naberezhnye Chelny FC Kamaz Naberezhnye Chelny
19:30
FC Dynamo-Makhachkala FC Dynamo-Makhachkala
19:30
PFK Arsenal Tula PFK Arsenal Tula
Rusya - 2. Liga, Division A
14:30
FC Krasnodar-2 FC Krasnodar-2
14:30
FC Murom FC Murom
15:30
FC Novosibirsk FC Novosibirsk
15:30
Rodina-2 Rodina-2
16:00
FC Irtysh Omsk FC Irtysh Omsk
16:00
Spartak Kostroma Spartak Kostroma
16:00
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
16:00
Dinamo Brjansk Dinamo Brjansk
17:00
FK Volga Ulyanovsk FK Volga Ulyanovsk
17:00
Khimik Dzerzhinsk Khimik Dzerzhinsk
18:00
FC Metallurg Lipetsk FC Metallurg Lipetsk
18:00
FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk
18:00
FC Tekstilshchik Ivanovo FC Tekstilshchik Ivanovo
18:00
Torpedo Miass Torpedo Miass
18:00
FC Avangard Kursk FC Avangard Kursk
18:00
FC Kaluga FC Kaluga
18:30
Chayka Peschanokopskoye Chayka Peschanokopskoye
18:30
FK Ufa FK Ufa
19:00
SK Rotor SK Rotor
19:00
FK Veles Moscow FK Veles Moscow
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
16:00
FC Kuban Holding Pavlovskaya FC Kuban Holding Pavlovskaya
16:00
Spartak Nalchik Spartak Nalchik
16:00
Pobeda Khasavyurt Pobeda Khasavyurt
0 : 0
FC Sevastopol FC Sevastopol
Suudi Arabistan - 1.Lig
19:15
Al Bukiryah Al Bukiryah
19:15
Al-Qadisiyah FC Al-Qadisiyah FC
19:15
Al-Jabalain Al-Jabalain
19:15
Al-Najma Al-Najma
20:45
Jeddah Club Jeddah Club
20:45
Al-Qaisumah Al-Qaisumah
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey
19:30
Bayern Hof Bayern Hof
19:30
DJK Ammerthal DJK Ammerthal
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria
20:00
Bayern Munich II Bayern Munich II
20:00
Buchbach Buchbach
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey
20:00
SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II
20:00
1. FC Phonix Lubeck 1. FC Phonix Lubeck
20:00
Hamburg (A) Hamburg (A)
20:00
Oldenburg Oldenburg
Almanya Amatör - Bremen-Liga
19:30
SV Hemelingen SV Hemelingen
19:30
Brinkumer Brinkumer
Almanya Amatör - Oberliga Mittelrhein
19:45
FC Union Schafhausen FC Union Schafhausen
19:45
SPVG Frechen 20 SPVG Frechen 20
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen
19:45
Rotenburger Rotenburger
19:45
Kickers Emden Kickers Emden
Almanya Amatör - Schleswig-Holstein-Liga
19:45
SV Todesfelde SV Todesfelde
19:45
SV Preussen 09 Reinfeld SV Preussen 09 Reinfeld
20:00
Mtsv Hohenwestedt Mtsv Hohenwestedt
20:00
Eckernförder Eckernförder
20:30
Mtsv Hohenwestedt Mtsv Hohenwestedt
20:30
TSB Flensburg TSB Flensburg
Andorra - Copa Constitucio
21:30
Inter Club de Escaldes Inter Club de Escaldes
21:30
FC Pas de La Casa FC Pas de La Casa
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
Gimnasia de la Plata Reserve Gimnasia de la Plata Reserve
21:00
Rosario Central Reserve Rosario Central Reserve
21:00
CA Lanus CA Lanus
21:00
Independiente Reserve Independiente Reserve
21:00
Defensa Y Justicia Reserve Defensa Y Justicia Reserve
21:00
CA Huracan CA Huracan
Arjantin - Primera B
21:00
CA Acassuso CA Acassuso
21:00
Sacachispas FC Sacachispas FC
Arjantin - Primera Nacional
01:00
Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
3 : 0
CA Alvarado CA Alvarado
Arnavutluk - Kategoria e Pare
16:00
KS Korabi Peshkopi KS Korabi Peshkopi
16:00
Luz i Vogel Luz i Vogel
Arnavutluk - Kupa e Shqiperise
19:00
Tiran Tiran
19:00
KS Kukesi KS Kukesi
19:00
Vllaznia Shkoder Vllaznia Shkoder
19:00
KF Egnatia Rrogozhine KF Egnatia Rrogozhine
Avustralya - Queensland NPL
13:30
Sunshine Coast Wanderers Sunshine Coast Wanderers
13:30
Queensland Lions FC Queensland Lions FC
13:30
Peninsula Power FC Peninsula Power FC
13:30
Olympic FC Brisbane Olympic FC Brisbane
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
13:00
SWQ Thunder FC SWQ Thunder FC
13:00
Broadbeach United Broadbeach United
Avusturya - Bundesliga
19:30
SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt
19:30
FC Salzburg FC Salzburg
19:30
Hartberg Hartberg
19:30
LASK LASK
21:30
SK Rapid SK Rapid
21:30
Sturm Graz Sturm Graz
Azerbaycan - Azerbeycan Kupası
16:00
Gabala FK Gabala FK
16:00
Zira FK Zira FK
19:00
Karabağ FK Karabağ FK
19:00
Neftchi Baku PFC Neftchi Baku PFC
Bosna Hersek - Premier Lig
17:00
FK ZVIJEZDA 09 FK ZVIJEZDA 09
3 : 2
FK Tuzla City FK Tuzla City
19:00
FK Borac Banja Luka FK Borac Banja Luka
19:00
NK Posusje NK Posusje
21:30
HSK Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar
21:30
FK Sarajevo FK Sarajevo
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
17:30
FK Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska
17:30
FK SLOBODA MRKONJIC GRAD FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
17:30
FK Slavija Sarajevo FK Slavija Sarajevo
17:30
Drina Zvornik Drina Zvornik
17:30
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
17:30
FK Leotar Trebinje FK Leotar Trebinje
17:30
ROMANIJA PALE ROMANIJA PALE
17:30
Laktasi Laktasi
17:30
Velez Nevesinje Velez Nevesinje
17:30
FK BSK BANJA LUKA FK BSK BANJA LUKA
17:30
FK Ljubic Prnjavor FK Ljubic Prnjavor
17:30
FAMOS VOJKOVICI FAMOS VOJKOVICI
17:30
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
17:30
FK Sutjeska Foca FK Sutjeska Foca
19:30
FK Radnik Bijeljina FK Radnik Bijeljina
19:30
FK Omarska FK Omarska
21:00
Modrica Maksima Modrica Maksima
21:00
FK Borac Kozarska Dubica FK Borac Kozarska Dubica
Brezilya - Brasilero Seri B
03:00
Brusque FC SC Brusque FC SC
3 : 1
Mirassol FC SP Mirassol FC SP
Brezilya - Gaucho, Serie A2
21:00
CF Com Vida Saf RS CF Com Vida Saf RS
21:00
Esporte Clube Sao Gabriel RS Esporte Clube Sao Gabriel RS
Brezilya - Maranhense
01:30
Moto Club MA Moto Club MA
0 : 1
Maranhao MA Maranhao MA
Brezilya - Roraimense
01:00
Sao Raimundo EC RR Sao Raimundo EC RR
3 : 1
River EC RR River EC RR
03:00
Rio Negro RR Rio Negro RR
6 : 0
Progresso RR Progresso RR
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:00
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
21:00
CA Paranaense PR CA Paranaense PR
21:00
America MG America MG
21:00
Atletico Mineiro MG Atletico Mineiro MG
21:00
SC Internacional RS SC Internacional RS
21:00
EC Bahia BA EC Bahia BA
21:00
Ceara SC CE Ceara SC CE
21:00
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
21:30
Goias EC GO Goias EC GO
21:30
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
22:00
Cruzeiro MG Cruzeiro MG
22:00
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
23:00
Santos FC SP Santos FC SP
23:00
CR Flamengo RJ CR Flamengo RJ
Bulgaristan - Bulgar Kupası
18:45
PFC Ludogorets 1945 Razgrad PFC Ludogorets 1945 Razgrad
0 : 0
FK Hebar Pazardzhik FK Hebar Pazardzhik
Cebelitarık - Ulusal Lig
22:00
Europa Point FC Europa Point FC
22:00
St Josephs FC St Josephs FC
Çekya - kupa
19:00
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
19:00
FC Fastav Zlin FC Fastav Zlin
Çekya - U19 1.Grup
12:00
FC Vysocina Jihlava U19 FC Vysocina Jihlava U19
0 : 5
Sparta Prague Sparta Prague
14:00
MFK Karvina U19 MFK Karvina U19
14:00
Banik Ostrava U19 Banik Ostrava U19
Cezayir - Cezayir Kupası
23:00
CR Belouizdad CR Belouizdad
23:00
USM Alger USM Alger
Danimarka Amatör - Danmarksserien
20:00
AB Taarnby AB Taarnby
20:00
Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
Ekvador - Serie B
03:00
CSD Vargas Torres CSD Vargas Torres
2 : 1
Guayaquil City FC Guayaquil City FC
23:00
9 De Octubre FC 9 De Octubre FC
23:00
Chacaritas FC Chacaritas FC
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
19:00
Alianza FC Alianza FC
19:00
CD Dragon CD Dragon
21:00
11 Deportivo FC 11 Deportivo FC
21:00
CD Platense CD Platense
21:00
CD Fuerte San Francisco U20 CD Fuerte San Francisco U20
21:00
CD Fas CD Fas
Endonezya - Liga 1
11:00
Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya
0 : 2
Bali United Bali United
15:00
Persik Kediri Persik Kediri
4 : 4
PSS Sleman PSS Sleman
Faroe Adaları - Logmanssteypid
19:30
B71 Sandoy B71 Sandoy
19:30
AB Argir AB Argir
19:30
FC Hoyvik FC Hoyvik
19:30
Vikingur Gota Vikingur Gota
19:30
FC Suduroy FC Suduroy
19:30
TB Tvoeroyri TB Tvoeroyri
20:30
KI Klaksvik KI Klaksvik
20:30
HB Torshavn HB Torshavn
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
18:30
Sexypoexyt Sexypoexyt
18:30
Tampere United Tampere United
19:00
P-Iirot P-Iirot
19:00
HJS Akatemia HJS Akatemia
19:00
FC Honka FC Honka
19:00
Esbo Bollklubb Esbo Bollklubb
19:00
TPV TPV
19:00
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
Finlandiya - Suomen Kupası
19:30
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
19:30
PK Keski-Uusimaa PK Keski-Uusimaa
20:00
Tove Tove
20:00
FC Haka J FC Haka J
21:10
LPS LPS
21:10
Eps / Reservi Eps / Reservi
Finlandiya - Veikkausliiga
19:00
Seinajoen JK Seinajoen JK
19:00
HJK Helsinki HJK Helsinki
Finlandiya - Ykkosliiga
18:30
Mikkelin Palloilijat Mikkelin Palloilijat
0 : 0
Jippo Jippo
18:30
Japs Japs
0 : 1
Salpa Salpa
18:30
PK-35 Helsinki PK-35 Helsinki
0 : 0
Turun Palloseura Turun Palloseura
18:30
FC KTP Kotka FC KTP Kotka
1 : 1
SJK Akatemia SJK Akatemia
18:30
FF Jaro FF Jaro
1 : 0
Kapa Kapylan Pallo Kapa Kapylan Pallo
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
22:00
Holywell Town Holywell Town
22:00
Llanidloes Town Llanidloes Town
Gana - Premier Lig
18:00
Dreams FC Dreams FC
18:00
Bechem United Bechem United
Gürcistan - Erovnuli Liga
15:00
FC Iberia 1999 FC Iberia 1999
15:00
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
15:00
FC Dila Gori FC Dila Gori
15:00
FC Samgurali Tskaltubo FC Samgurali Tskaltubo
15:00
FC Kolkheti-1913 Poti FC Kolkheti-1913 Poti
15:00
FC Samtredia FC Samtredia
15:00
FC Dinamo Tbilisi FC Dinamo Tbilisi
15:00
FC Telavi FC Telavi
15:00
FC Dinamo Batumi FC Dinamo Batumi
15:00
FC Gagra FC Gagra
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
FC Goa FC Goa
2 : 0
Mumbai City FC Mumbai City FC
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
04:00
Real CD Espana San Pedro Sula Real CD Espana San Pedro Sula
2 : 1
CD Genesis CD Genesis
İngiltere Amator - Konferans Güney
21:45
Maidstone United FC Maidstone United FC
21:45
Aveley Aveley
İngiltere Amator - Konferans Kuzey
21:45
Chorley FC Chorley FC
21:45
Curzon Ashton Curzon Ashton
İngiltere Amator - Southern League Premier South
21:45
Plymouth Parkway Plymouth Parkway
21:45
Heyes & Yeading Heyes & Yeading
İsrail - Alef Ligi
12:00
Tzeirey Um El Fahem Tzeirey Um El Fahem
12:00
Hapoel Bueine Hapoel Bueine
İsrail - İsrail Kupası
20:30
Hapoel Beer Sheva FC Hapoel Beer Sheva FC
20:30
Maccabi Netanya FC Maccabi Netanya FC
İsveç - Allsvenskan
20:00
AIK AIK
20:00
IFK Varnamo IFK Varnamo
20:00
IFK Goteborg IFK Goteborg
20:00
Hacken Gothenburg Hacken Gothenburg
20:00
IF Brommapojkarna IF Brommapojkarna
20:00
IK Sirius IK Sirius
İsviçre - Challange Ligi
20:30
Stade Nyonnis Stade Nyonnis
20:30
FC Vaduz FC Vaduz
İzlanda - Kupa
22:15
KA Asvellir KA Asvellir
22:15
KR Reykjavik KR Reykjavik
22:15
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
22:15
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur
22:15
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
22:15
HK Kopavogur HK Kopavogur
23:00
Augnablik FC Augnablik FC
23:00
Stjarnan Gardabae Stjarnan Gardabae
Japonya - J. Lig Kupası
13:00
Nara Club Nara Club
0 : 6
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
13:00
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
2 : 1
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
13:00
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
1 : 3
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
13:00
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
3 : 3
Yokohama FC Yokohama FC
13:00
FC Ryukyu FC Ryukyu
2 : 1
Gamba Osaka Gamba Osaka
13:00
AC Nagano Parceiro AC Nagano Parceiro
3 : 2
Kyoto Sanga FC Kyoto Sanga FC
13:00
Kataller Toyama Kataller Toyama
0 : 0
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
13:00
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
0 : 1
Sagan Tosu Sagan Tosu
13:30
Gainare Tottori Gainare Tottori
2 : 5
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
Kamerun - Elite One
16:00
Fauve Azur de Yaounde Fauve Azur de Yaounde
16:00
AIGLE ROYAL DE LA MENOUA AIGLE ROYAL DE LA MENOUA
18:00
Bamboutos Fc De Mbouda Bamboutos Fc De Mbouda
18:00
Apejes De Mfou Apejes De Mfou
18:00
Apejes De Mfou Apejes De Mfou
18:00
AS Fortuna AS Fortuna
18:00
Pwd Bamenda Pwd Bamenda
18:00
Fauve Azur de Yaounde Fauve Azur de Yaounde
18:00
Avion Academy Avion Academy
18:00
Ums De Loum Ums De Loum
18:00
UNION SPORTIVE DE DOUALA UNION SPORTIVE DE DOUALA
18:00
ASTRES FC DE DOUALA ASTRES FC DE DOUALA
18:00
Fovu De Baham Fovu De Baham
18:00
Bamboutos Fc De Mbouda Bamboutos Fc De Mbouda
Kanada - Kanada Şampiyonası
04:00
Cavalry FC Cavalry FC
1 : 0
Vancouver Langley FC Vancouver Langley FC
Karadağ - 2. CFL
18:00
FK Internacional Podgorica FK Internacional Podgorica
18:00
FK Igalo 1929 FK Igalo 1929
18:00
FK Podgorica FK Podgorica
18:00
OFK Grbalj OFK Grbalj
18:00
FK Otrant-Olympic Ulcinj FK Otrant-Olympic Ulcinj
18:00
Lovcen Lovcen
18:00
Berane Berane
18:00
FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
18:00
Bokelj Kotor Bokelj Kotor
18:00
FK Kom Podgorica FK Kom Podgorica
Katar - Stars League
18:30
Umm-Salal SC Umm-Salal SC
0 : 0
Al Duhail SC Al Duhail SC
18:30
Al-Shamal Al-Shamal
0 : 1
Al Sadd SC Al Sadd SC
18:30
Al-Arabi Doha Al-Arabi Doha
1 : 0
AL Markhiya AL Markhiya
18:30
Al Wakrah Al Wakrah
0 : 0
Al-Gharafa SC Al-Gharafa SC
18:30
Al-Rayyan Al-Rayyan
0 : 1
Al-Ahli Doha Al-Ahli Doha
18:30
Muaither SC Muaither SC
1 : 1
Qatar SC Qatar SC
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
18:00
Karmiotissa FC Karmiotissa FC
1 : 4
Othellos Athienou Othellos Athienou
19:00
AEL Limassol AEL Limassol
19:00
Nea Salamina Famagusta Nea Salamina Famagusta
Kolombiya - Kolombiya Kupası
03:40
Tigres FC Tigres FC
1 : 0
Cucuta Deportivo FC Cucuta Deportivo FC
23:30
Real Cartagena FC Real Cartagena FC
23:30
CD Atletico Huila CD Atletico Huila
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
08:00
Seoul E-Land FC Seoul E-Land FC
08:00
Chungnam Asan FC Chungnam Asan FC
10:30
Busan I Park Busan I Park
10:30
Ansan Greeners FC Ansan Greeners FC
10:30
Cheonan City FC Cheonan City FC
10:30
Gimpo FC Gimpo FC
Kosova - Kosovo FA Kupası
16:00
KF Drita KF Drita
16:00
FC Prishtina FC Prishtina
16:00
FC Ballkani FC Ballkani
16:00
FC Suhareka FC Suhareka
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
09:00
Puntarenas Puntarenas
09:00
Deportivo Saprissa San Jose Deportivo Saprissa San Jose
09:00
Perez Zeledon Perez Zeledon
09:00
Herediano Herediano
09:00
Sporting FC Sporting FC
09:00
LD Alajuelense LD Alajuelense
09:00
Cartagines Cartagines
09:00
Santos Santos
Litvanya - A Lyga
18:00
FK Transinvest FK Transinvest
0 : 0
FC Hegelmann FC Hegelmann
18:00
FK Panevezys FK Panevezys
18:00
FC Dziugas Telsiai FC Dziugas Telsiai
19:00
FK Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris
19:00
FK Banga Gargzdai FK Banga Gargzdai
20:00
Vilnius FK Zalgiris Vilnius FK Zalgiris
20:00
DFK Dainava Alytus DFK Dainava Alytus
Lüksemburg - Coupe de Luxembourg
21:00
US Hostert US Hostert
21:00
US Mondorf-Les-Bains US Mondorf-Les-Bains
21:00
FC Progres Niederkorn FC Progres Niederkorn
21:00
FC Differdange 03 FC Differdange 03
21:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette AS La Jeunesse D Esch/Alzette
21:00
Swift Hesperange Swift Hesperange
21:00
Yellow Boys Weiler-La-Tour Yellow Boys Weiler-La-Tour
21:00
FC Una Strassen FC Una Strassen
Macaristan - Magyar Kupa
21:00
Nyiregyhaza Spartacus FC Nyiregyhaza Spartacus FC
21:00
Ferencvarosi Budapest Ferencvarosi Budapest
Meksika - Liga Premier Serie B
21:00
CD Avispones de Chilpancingo AC CD Avispones de Chilpancingo AC
21:00
Artesanos Metepec FC Artesanos Metepec FC
Mısır - Premier Lig
17:30
Talaea El Gaish Talaea El Gaish
0 : 0
Enppi Club Enppi Club
20:00
Pyramids FC Pyramids FC
20:00
National Bank Of Egypt SC National Bank Of Egypt SC
20:00
Al Mokawloon Al Arab Al Mokawloon Al Arab
20:00
Zamalek SC Zamalek SC
Moldova - Moldıva Kupası
19:00
FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau
19:00
FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol
19:00
Petrocub Hincesti Petrocub Hincesti
19:00
FC Balti FC Balti
Norveç - NM Kupası, Erkekler
19:00
Skjervoey Skjervoey
19:00
Alta IF Alta IF
19:00
IF Floeya IF Floeya
19:00
Tromso IL Tromso IL
19:00
IK Junkeren IK Junkeren
19:00
Bodoe/Glimt Bodoe/Glimt
19:00
Melhus Melhus
19:00
Ranheim Ranheim
19:00
Stjordals-Blink Stjordals-Blink
19:00
Levanger FK Levanger FK
19:00
Strindheim Strindheim
19:00
Molde FK Molde FK
19:00
SK Traeff SK Traeff
19:00
Kristiansund BK Kristiansund BK
19:00
Hodd IL Hodd IL
19:00
Aalesunds FK Aalesunds FK
19:00
Stord FK Stord FK
19:00
Lysekloster Lysekloster
19:00
Bjarg Bjarg
19:00
Asane Fotball Asane Fotball
19:00
Froeya IL Froeya IL
19:00
Sogndal Fotball Sogndal Fotball
19:00
Askoey FK Askoey FK
19:00
SK Brann SK Brann
19:00
Torvastad Torvastad
19:00
Viking FK Viking FK
19:00
Vard Haugesund Vard Haugesund
19:00
Sandnes ULF Sandnes ULF
19:00
FK Mandalskameratene FK Mandalskameratene
19:00
Bryne FK Bryne FK
19:00
Flekkeroy IL Flekkeroy IL
19:00
Egersunds IK Egersunds IK
19:00
Pors Grenland Pors Grenland
19:00
Odds BK Odds BK
19:00
Fram IF Fram IF
19:00
FK Arendal FK Arendal
19:00
Elverum Elverum
19:00
Hamarkameratene Hamarkameratene
19:00
Eidsvold TF Eidsvold TF
19:00
Mjondalen IF Mjondalen IF
19:00
Ullensaker / Kisa Ullensaker / Kisa
19:00
Rosenborg BK Rosenborg BK
19:00
Frigg Frigg
19:00
Kfum Oslo Kfum Oslo
19:00
Baerum Baerum
19:00
Stabaek IF Stabaek IF
19:00
Kjelsas Kjelsas
19:00
Kongsvinger IL Fotball Kongsvinger IL Fotball
19:00
Raade IL Raade IL
19:00
Moss FK Moss FK
20:00
Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL
20:00
Lyn 1896 FK Lyn 1896 FK
20:00
Jerv Jerv
20:00
Stromsgodset Stromsgodset
20:05
Strommen Strommen
20:05
Lillestrom SK Lillestrom SK
Peru - Segunda Division
23:30
FC Carlos Stein FC Carlos Stein
23:30
Pirata FC Pirata FC
Polonya - I Ligi
19:00
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
19:00
MKS Arka Gdynia MKS Arka Gdynia
19:00
Wisla Plock Wisla Plock
19:00
Miedz Legnica Miedz Legnica
21:30
KS Lechia Gdansk KS Lechia Gdansk
21:30
Polonia Varşova Polonia Varşova
Polonya - Puchar Polski, Women
17:00
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
17:00
GKS Katowice GKS Katowice
18:00
AP Orlen Gdansk AP Orlen Gdansk
18:00
WKS Slask Wroclaw WKS Slask Wroclaw
Romanya - Liga 2
17:00
CSC 1599 Selimbar CSC 1599 Selimbar
17:00
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
19:00
CS Mioveni CS Mioveni
19:00
Fc Unirea 2004 Slobozia Fc Unirea 2004 Slobozia
Romanya - Superliga
16:45
U. Cluj U. Cluj
1 : 0
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
19:00
FC Farul Constanta FC Farul Constanta
19:00
Rapid Bucuresti 1923 Rapid Bucuresti 1923
21:45
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
21:45
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
San Marino - Campionato Sammarinese
21:45
AC JUVENES/DOGANA AC JUVENES/DOGANA
21:45
FC Domagnano FC Domagnano
21:45
SS Folgore Falciano Calcio SS Folgore Falciano Calcio
21:45
FC Fiorentino FC Fiorentino
Sırbistan - LAV Kupası
17:00
FK Radnicki 1923 Kragujevac FK Radnicki 1923 Kragujevac
0 : 0
FK Vojvodina Novi Sad FK Vojvodina Novi Sad
20:00
FK Crvena Zvezda Belgrade FK Crvena Zvezda Belgrade
20:00
FK Partizan Belgrade FK Partizan Belgrade
Slovakya - 1. Lig Kadınlar
16:00
GFC Topolcany GFC Topolcany
16:00
FC Tatran Presov FC Tatran Presov
Slovakya - 2. Liga
16:00
Slovan Bratislava B Slovan Bratislava B
3 : 2
OFK Malzenice OFK Malzenice
17:30
MSK Puchov MSK Puchov
17:30
1. FC Tatran Presov 1. FC Tatran Presov
17:30
MSK Povazska Bystrica MSK Povazska Bystrica
17:30
KFC Komarno KFC Komarno
17:30
FC Petrzalka FC Petrzalka
17:30
Spisska Nova Ves Spisska Nova Ves
17:30
MFK Dolny Kubin MFK Dolny Kubin
17:30
FK Humenne FK Humenne
17:30
FC Stk 1914 Samorin FC Stk 1914 Samorin
17:30
MSK Zilina B MSK Zilina B
17:30
MFK Tatran Liptovsky Mikulas MFK Tatran Liptovsky Mikulas
17:30
FK Slavoj Trebisov FK Slavoj Trebisov
20:00
Spartak Myjava Spartak Myjava
20:00
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
Slovenya - Slovenya Kupası
21:00
ND Gorica ND Gorica
21:00
ND Beltinci ND Beltinci
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Jkt Tanzania Jkt Tanzania
0 : 0
Young Africans SC Young Africans SC
Uganda - Premier Lig
16:00
Express FC Express FC
1 : 2
Kitara FC Kitara FC
19:00
NEC FC NEC FC
19:00
Bul FC Bul FC
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar
00:00
Arjantin Arjantin
0 : 2
Brezilya Brezilya
02:30
Paraguay Paraguay
2 : 0
Venezuela Venezuela
05:00
Kolombiya Kolombiya
1 : 0
Peru Peru
Uruguay - Premier Lig
21:00
Rampla Juniors Rampla Juniors
21:00
Defensor Sporting Defensor Sporting
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
10:30
Auckland City Auckland City
0 : 1
Bay Olympic Bay Olympic
Yunanistan - Super League
17:00
PAS Lamia 1964 PAS Lamia 1964
1 : 0
Paok Thessaloniki Paok Thessaloniki
19:30
Aris Thessaloniki Aris Thessaloniki
19:30
Olympiacos Piraeus Olympiacos Piraeus
20:30
AEK Athens AEK Athens
20:30
Panathinaikos Athens Panathinaikos Athens
Zambiya - Premiyer Lig
16:00
FC Muza FC Muza
16:00
Nkwazi Nkwazi
Zimbabve - Premier Soccer Ligi
16:00
Telone FC Telone FC
16:00
Bulawayo Chiefs FC Bulawayo Chiefs FC
16:00
Ngezi Platinum Ngezi Platinum
16:00
Yadah FC Yadah FC
16:00
Chicken Inn FC Chicken Inn FC
16:00
Hwange Colliery FC Hwange Colliery FC
16:00
Herentals FC Herentals FC
16:00
Highlanders FC Highlanders FC
16:00
FC Platinum FC Platinum
16:00
ZPC Kariba ZPC Kariba
16:00
Zifa Ersl Champions Zifa Ersl Champions
16:00
Simba Bhora FC Simba Bhora FC